انجمن مورتال کمبت خوران ایرانی

انجمن اختصاصی سایت ام کی خوران ایرانی

HomePortalGalleryFAQSearchRegisterLog in
سایت ام کی خوران دارای فروم شد

Share | 

مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
straightman
GOD

تعداد پست : 165
FATALITIES : 793
FREIND SHIPS : 2
محل اقامت : chaosrealm

PostSubject: مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها   Fri Jun 17, 2011 11:15 am

گفتم زفینا داره این همه زحمت مکشه ماهم مطلب بزاریم
پروژه ی ون دمن
خوب ون دمن هیچ وقت به نام یک پروژه ی رسمی شروع به کار نکرد چون جان توبیاس و اد بون یک پروژه ی جدید به نام "جانی کیج" رو شروع کردند
اسم های مورتال کمبت
خوب به نظر من که هیچی مثل مورتال کمبت نمیشه ولی این اسم هارو قبل از شروع به کار انتخاب کردند
Kumite
Dragon Attack حمله ی اژدها
Deathblow ضربه ی مرگ
Fatality
در اخر استیو ریچی کلمه ی مورتال رو اول گذاشت و همه هم گفتند که کمبت رو در اخر کلمه اضافه کنند

word become one step closer to destroy but i am saving it
Back to top Go down
http://1mk-khoran.forum0.info
straightman
GOD

PostSubject: Re: مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها   Fri Jun 17, 2011 11:26 am

Minamoto Yo Shin Soo - Yoshitsune Minamoto
همه ی اسم هایی که بالا میبینید لیو کنگ رو متولد کردند
اسم اصلیه لیو کنگ میناموتو یو شین سو بوده که خیلی هم خسته کننده و طولانی بود و این از اولین ورژن های پروژه ی مورتال کمبت بود و جان توبیاس بعدا که سی دی رام کمبت عرضه شد گفت
"خوب کرکتر لیو کنگ قدیما با موهای بلند و کفش های سیاه شناخته میشد و میناموتو یو شین سو اسمش بود و بعد از یک خنده میگه که اون یک قدرتمند ژاپنی بوده ولی من میگم که اصلا ایده ی خوبی برای اسم نبود
در بعد و پروژه ی ام کی 3
جان توبیاس میگه
"ما داریم روی یک کرکتر بزرگ بربر کار میکنیم و ادامه میده که این کرکتر خارج از ژاپن هست و اسمش هم اکسد هست!!!و"
این دفعه هم مثل میناموتو اسم این کرکتر به اسم گورو که ژاپنیالاصل هست گرفته شده

Back to top Go down
straightman
GOD

PostSubject: Re: مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها   Fri Jun 17, 2011 1:00 pm

مطلبی دیگر از لیو کنگ
لیو کنگ اشتباه کج روی توش بوجود اومد مثل هر راهب شاولین دیگر!!!فقط شخصی که جای لیو کنگ بازی میکرد,هو سونگ پک مجبور شد کچل کنه!!!هه هه هه و بعد از اون هوسونگ پک مجبور به اجرای کارهای کینو شد و شخصی دیگر به نام ریچارد دیویزیو
تاندرا
همین حالا که دارم این مطلبو مینویسم یاد کلمات اسموک در "مورتال کمبت 9" افتادم که کوای لیانگ رو (ساب زیروی کوچک) به نام تادرا صدا کرد و همین بر میگرده به ساب زیرو و این اولین اسم منتخب برای ساب زیرو بود که تغییر کرد
اد بون میگه
"ما تاندرا رو به زودی ساب زیرو صدا میزنیم"

ماکل گریم
Michael Grimm
همون طوری که در اول گفتم جان کلاب ون دم رو برای اولین بار برای جانی کیج در نظر گرفته بودند ولی خواستند از اون دور بشند واسم جانی رو مایکل گریم گذاشتند!!!البته همچینم دور نشدند

روکورو
روکورو اول به جای گورو نامیده شد و اونقت یک مبارز با 2 دست
اون برای اینکه هیچ جور داستانی نداشت اسمشو به فولکلور و کوایدیان تغییر دادند ولی تغییر نام کاری رو درست نمیکرد و اونرو باید خاصش میکردند
تغییر اسم کوایدیان برای این بود که در یک فیلم یکی از قهرمانانش اون اسم رو داشت
در اخر اسمش رو روکورو گذاشتند و اونرو مختلف با سایر کمبتی ها گذاشتند و در اخر گورو جایگزین شد

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها   Today at 11:39 am

Back to top Go down

مورتال کمبت 1:چیز هایی جالب مربوط به کرکتر ها
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1